Walentynki u Misiów

W dniu Św. Walentego panował wyjątkowy nastrój. Dzieci poznały tradycje walentynkowe, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć, przyjaźni i sympatii w stosunku do innych ludzi. Poznaliśmy historię oraz patronę tego święta, Świętego Waklentego. Były również walentynkowe zadania. Wykonaliśmy pracę plastyczną "Wesołe serduszko", kolorowaliśmy laurki by następnie wręczyć je jako walentynkę swoim kolegom, koleżankom. Dzieci z tego dnia wyniosły bardzo duży przekaz, mianowicie to, iż kochać należy nie tylko od święta, ale także na co dzień, to że nawet małe rzczy i uczynki mogą sprawić drugiej osobie wiele radości. Gościliśmy również panią Elę Żłobińską z bibliotego, która przeczytała nam bajkę w formie teatrzyku kamishibai pt. "Królewna Śnieżka i siedniu krasnoludkó".

Autor: Daria Burzała