Dzień Pandy w Misiach

W dniu dzisiejszym, dzieci  z grupy "Misie" świętowały Dzień Pandy, który przypada 16 marca. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się wiele ciekawych informacji na temat życia Pand m.in. tryb życia misia oraz to czym się żywi i jakie są jej zwyczaje. Dowiedziały się też, że Panda jest zwierzęciem narodowym Chin. Przedszkolaki brały udział w różnych zabawach ruchowych czy paluszkowo- logopedycznych. Były również ćwiczenia z Pandą: ćwiczenie buzi i języka oraz ćwiczenia ruchowe. Na koniec Misiaczki otrzymały pamiątkowe odznaki oraz małą, słodką niespodziankę. Wykonały również pracę plastyczną. Dzisiejszy dzień, dzięki uśmiechom na twarzy dzieci sprawił że, z pewnością wpisze się na stałe do kalendarza przedszkolnych uroczystości.

Autor: Daria Burzała