Podziękowanie za zbiórkę upominków dla dzieci z Ukrainy

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy przyłączyli się do zbiórki rzeczy dla dzieci z Ukrainy, które przyjechały pociągiem do Poznania w poprzedni weekend (zdjęcia poniżej udostępnione przez p.Tomczak). Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest rodzic z naszego przedszkola p. Mirosława Golczak- Tomczak, ze współpracą z przedszkolem.

Dla chętnych osób zbiórka trwa nadal do 8 kwietnia. Najpotrzebniejszymi rzeczami są: nerki, plecaki, zabawki i opakowania z kinder niespodzianki (kształt jajeczek), małe zabaweczki, gumki, spinki, małe gumowe zwierzątka, małe samochodziki itp. Prosimy nie przynosić dużych rzeczy oraz pluszaków, najbardziej zależy na małych zabawkach. Dary prosimy zostawiać w swoich grupach.

Bardzo serdecznie dziękujemy za dobre serca okazane przyjeżdżającym dzieciom.

Autor: Daria Burzała