Malarka w "Króliczkach"

We wtorek 8 listopada 2022 r., dzieci z grupy „Króliczki”(3-latki), odwiedziła Pani Agnieszka Glac – wychowawczyni grupy „Biedroneczki”, a jednocześnie artystka – malarka.
W czasie spotkania Pani Agnieszka zapoznała dzieci ze swoją twórczością. Opowiedziała jak powstają jej obrazy. Zaprezentowała przybory potrzebne do stworzenia niezwykłych dzieł. Dzieci dowiedziały się, jakich należy użyć pędzli, ołówków, kredek, farb, podkładów i jak mieszać barwy, aby namalować obraz. Następnie przedszkolaki oglądały prace Pani Agnieszki. Z wielkim zaciekawieniem i skupieniem słuchały, tego co miała im do przekazania malarka. Każde dziecko miało okazję dotknąć i obejrzeć z bliska prawdziwe pędzle malarskie.

Autor: Monika Cegiełka