Komunikat Komisji Rekrutacyjnej dla rodziców/ prawnych opiekunów kandydatów do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Lista kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 znajduje się na tablicy informacyjnej w przedszkolu.

W dniach 25-29 marca 2024r. należy potwierdzić  przez rodzica/opiekuna prawnego woli przyjęcia do Przedszkola Nr 1 im K. Bezena w Wieruszowie na rok szkolny 2023/24( tylko kandydata przyjętego) w postaci pisemnego oświadczenia. Oświadczenie można pobrać ze strony internetowej przedszkola (link: Przedszkole Nr 1 w Weruszowie - Dokumenty do pobrania (szkolnastrona.pl) ) lub w przedszkolu.

Jednocześnie informuje się, że nie złożenie takiego oświadczenia w stosownym terminie skutkuje skreśleniem kandydata z listy przyjętych.