Spotkanie z lekarzem

24 kwietnia 2024r., dzieci z grupy "Króliczki i "Żabki" uczestniczyły w spotkaniu z panem Longinem Słowikowskim, który z zawodu jest lekarzem, a prywatnie dziadkiem Oli i Karolinki (naszych przedszkolaków). Pan Longin zapoznał dzieci ze swoim zawodem, a także zaprezentował nam przyrządy, których używa w codziennej pracy. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się wielu cennych informacji na temat tego niezwykle odpowiedzialnego zawodu. Jest to bardzo wymagający zawód, lecz dający wiele satysfakcji poprzez niesienie pomocy ludziom. Dzieci otrzymały od gościa naklejki "Dzielnego Pacjenta" oraz tematyczne gry. Dziękujemy panu Longinowi za miłą wizytę, poświęcony czas oraz kształtowanie postaw prozdrowotnych wśród naszych przedszkolaków.