ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW NA ZAJĘCIA W RAMACH PROGRAMU LEADER100 SPORT

Zapraszamy chętnych Rodziców do uczestniczenia w wizycie wspierającej trenerów Programu

Termin: 17.03.2023r.

Od godz. 10:00 do około godz. 12:30

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie ul. Fabryczna 1

Osoba kontaktowa: Małgorzata Kwapisz- koordynator programu

Szanowni Rodzice,

W ww. terminie będziemy mieli zaszczyt gościć w naszym mieście trenerów Programu Leader100 SPORT, którym to programem z inicjatywy Łódzkiego Urzędu Marszałkowskiego objęto nasze przedszkole.

Trenerzy, oprócz dedykowanego szkolenia dla nauczycieli, będą też prowadzić zajęcia sportowe z dziećmi. Zapraszamy Państwa, by uczestniczyć w tych zajęciach, aby zobaczyć jak dzieci pracują w ramach programu Leader100 SPORT. Po zajęciach trenerzy będą mieć czas także na dedykowane spotkanie/warsztaty dla rodziców w zakresie rozwoju kompetencji psychospołecznych swoich dzieci, gdzie oprócz ogólnie przedstawionego programu, będą też odpowiadać na pytania lub słuchać sugestii.

Leader100 SPORT jest to Program rozwoju aktywności fizycznej i kompetencji społecznych dla dzieci, rodzin i nauczycieli woj. łódzkiego na lata 2021 – 2025 finansowany ze środków Województwa Łódzkiego (www.leader100sport.pl).

Z poważaniem,

Małgorzata Kwapisz